„Twoje dane – twoja sprawa”.

16 stycznia 2018 r. uczniowie klasy IVa – Zuzia Jarosińska, Hania Ślęzak, Robert Jackowski, Błażej Wolbiś i klasy IVb – Alicja Sobczyk, Ula Wojtysiak, Aleksander Jafra i Jakub Kowaliński uczestniczyli w happeningu pod hasłem „Twoje dane – twoja sprawa”.
Akcja ta została zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego GIODO.
Dzięki happeningowi mieszkańcy Częstochowy mieli okazję zwrócić szczególną uwagę na tematykę ochrony danych osobowych w internecie.
Przemarsz uczestników akcji odbył się na trasie Plac Biegańskiego – Plac Daszyńskiego.

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Kamila Salita