V Powiatowy Konkurs Literacko-Recytatorski „Tuwimiada”.

Dnia 23 marca 2018 roku, uczennice naszej szkoły uczestniczyły w V Powiatowym Konkursie Literacko- Recytatorskim „Tuwimiada”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19. Wktoria i Patrycja Bańcerek wywalczyły czwarte miejsce w części sprawdzającej wiedzę z życia i twórczości Juliana Tuwima. Zabrakło im tylko trochę szczęścia, aby stanąć na podium. Swoje zdolności aktorskie zaprezentowały: Julia Skorupa, która zajęła II miejsce za recytację wiersza „Lokomotywa”, Sandra Knap – III miejsce za utwór „Ptasie radio”. Swój debiut na scenie miała również Julia Ujma, która zaprezentowała wiersz „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

 

Uczennice przygotowywała p. Katarzyna Gruszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *