Warsztaty zdrowego odżywiania – „Ekologiczne kanapeczki”.

W dniu 26 marca 2018 roku, odbyły się w naszej szkole warsztaty zdrowego odżywiania.

Tym razem w ramach Programu Trzymaj Formę, zagościły w naszej uczniowskiej kuchni „ekologiczne kanapeczki”. Wszyscy je lubią bo takie łatwe i szybkie w przygotowaniu a przy tym pożywne, o dużej różnorodności i takie na raz. Wśród składników dominowały: sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka, papryka, kiełki, biały serek. Wszystko to podane na pysznym i zdrowym chlebusiu razowym.

Na naszych warsztatach jak zwykle było ciekawie, smacznie i zdrowo i każdy uczeń mógł „wrzucić coś na ząb”.