Wyniki konkursu „Wybitni polscy chemicy”.

Uczniowie klasy VIIa i VIIb wzięli udział w Szkolnym Konkursie Chemicznym pt. „Wybitni polscy chemicy”, którego celem było popularyzowanie osiągnięć polskich chemików wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów, stwarzanie uczniom możliwości osiągnięcia sukcesu, motywowanie do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności oraz wzbogacenie form pracy z uczniami zdolnymi.

Laureaci konkursu:
I miejsce – Patrycja Bańcerek VIIa,
II miejsce ex aequo – Anna Kaim i Wiktoria Bańcerek VIIa,
III miejsce – Weronika Szota VIIb.
Wyróżnienie: Ewelina Górka VIIb, Maria Żmuda VIIb, Jakub Maślikowski VIIa.


Serdecznie gratulujemy!

18 kwietnia 2018 r. został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Chemiczny „Wielcy polscy chemicy”, skierowany do uczniów klas VII z Częstochowy i powiatu. Celem konkursu było popularyzowanie osiągnięć polskich chemików wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów, stwarzanie uczniom możliwości osiągnięcia sukcesu, motywowanie do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności oraz wzbogacenie form pracy z uczniami zdolnymi. Zadaniem uczestników było wykonanie prezentacji multimedialnej zgodnej z tematem konkursu. Jury w składzie p. Małgorzata Powązka i p. Alicja Kowalska wyróżniło następujące prace:

I miejsce – Anna Kaim SP26,
II miejsce – Aleksandra Kowalczyk SP49,
III miejsce – Karolina Pruska SP1 w Lublińcu i Patrycja Bańcerek SP26.
Wyróżnienie: Wiktoria Bańcerek SP26 i Oskar Bazan SP1 w Lublińcu.

Organizatorem konkursu była p. Beata Grygiel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *