Akcja strajkowa

Szanowni Państwo, Rodzice,

                    Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 26 im. Tadeusza Kościuszki w Częstochowie uprzejmie informuje, że w wyniku referendum, które zostało przeprowadzone na terenie naszej placówki, z dniem 8 kwietnia 2019 roku planowany jest strajk nauczycieli.

Zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki nad dziećmi w czasie strajku we własnym zakresie. Dopiero w poniedziałek w godzinach porannych okaże się, ilu nauczycieli w naszej Szkole ostatecznie przystąpi do planowanego strajku. Dlatego tylko w szczególnych przypadkach, kiedy Państwo nie będą w stanie zapewnić opieki postaramy się – mimo wszystko – zadbać o to, aby uczniowie, mogli skorzystać z opieki w szkole.

                              Dyrektor Szkoły – Grzegorz Konieczny

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *