Trzymaj Formę

W dniu 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. W naszej szkole 4 kwietnia 2019, w ramach programu Trzymaj Formę zorganizowane zostały warsztaty pod hasłem „Dzień Sałatek” promujące zdrowe odżywianie. Klasy IV – VIII przygotował zdrowe posiłki pełne witamin.

W drugim dniu Światowego Dnia Zdrowia został zorganizowany „Dzień Sportu” promujący aktywny wypoczynek. Uczniowie starszych klas rywalizowali w różnych dyscyplinach sportowych.

Dzień został podsumowany przez koordynatorów Trzymaj Formę i Światowego Dnia Zdrowia: Magdalena Cykowska, Dorota Knap, Agnieszka Urbańczyk, Katarzyna Skiba i Henryk Brożek.