Spartakiada zdjęcia z zawodów sportowych na strone

4.06. 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 49 została przeprowadzana II  „Spartakiada” im. Janusza Kusocińskiego pod honorowym patronem Prezydenta Miasta Częstochowy.Uczniowie rywalizowali w piłce nożnej, w grach i zabawach sportowych, oraz 5.06.2019 w lekkoatletyce- indywidualnie bieg na 60m, 600, rzut piłką lekarską. Po wielkich trudach nasza szkoła w piłce nożnej 5 miejsce na 5 drużyn, nie było łatwo ale w grach i zabawach ruchowych klas 4 byliśmy na 1 miejscu,Wielkie gratulacje i dla was że walczyliście jak lwy.

Lekkoatletyka była dla naszych uczniów wspaniałym sukcesem bo prawie wszyscy którzy brali udział w tych zawodach zdobyli dyplomy dla siebie ale i dla naszej szkoły. Sami zobaczcie i zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *