Sukces Wiktora

W piątek 7.06.2019 odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie zdolnych. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8a Wiktor Czarnota otrzymał taką nagrodę z rąk prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka. Ten wielki sukces Wiktora reprezentanta naszej szkoły nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy samego Wiktora i wszystkich uczących go nauczycieli. Wiktor jest laureatem wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii oraz finalistą i zwycięzcą licznych konkursów historycznych do których przygotowywał go p. Michał Koziarz. Jest także finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki, do którego przygotowywała go p. Alicja Kowalska. Jak podkreśla dyrektor SP 26 p. Grzegorz Konieczny, dobra atmosfera , w połączeniu z ciężką pracą i zaangażowaniem uczniów, rodziców oraz nauczycieli sprzyja rozwijaniu talentów i osiąganiu sukcesów przez uczniów naszej szkoły. Na uroczystości gratulacje i życzenia dalszych sukcesów laureatom, rodzicom, nauczycielom i dyrektorom złożył prezydent Krzysztof Matyjaszczyk. Gratulacje dla Wiktora i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *