Powiatowy Konkurs Geograficzny

Nasi uczniowie z klasy VIII a  i VIII b pod opieką nauczyciela geografii p. R. Marcisz wzięli udział w Powiatowym Konkursie Geograficznym ,,Czy znasz mapę polityczną świata? Ameryka Północna i Południowa”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 13 im. K. Makuszyńskiego w Częstochowie. Celem konkursu było zmotywowanie uczniów do poznania mapy politycznej świata, poszerzenie wiedzy geograficznej, oraz stworzenie uczniom możliwości wykorzystania wiedzy informatycznej do nauki geografii, gdyż uczniowie musieli ułożyć quiz geograficzny. Miło zawiadomić, że uczeń Olgierd Perełka z klasy VIII b zdobył III miejsce, a Nikodem Pytel, również z tej samej klasy VIII b wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *