Drogie uczennice i drodzy uczniowie!

Witam Was serdecznie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jeżeli ktokolwiek z Was potrzebuje mojego wsparcia zapraszam do kontaktu ze mną. Bardzo chętnie udzielę wsparcia pedagogicznego wszystkim, którzy tego potrzebują.
Mój e-mail: agnieszka.urbanczyk.sp26@op.pl.
Zewsząd słyszycie jak groźny jest koronawirus, bardzo Was proszę zostańcie w domach, nie wychodźcie bez ważnej przyczyny, nie spotykajcie się w grupach. Dbajcie o swoje zdrowie, ale też o zdrowie Waszych rodzin a przede wszystkim seniorów.
Wykorzystajcie ten czas na naukę zdalną, ale też na rozwijanie swoich zainteresowań, hobby, czytajcie ciekawe książki, oglądajcie filmy (np.: sfilmowane lektury, nie tylko netflix 😉 ). Pomagajcie rodzicom, najwyższy czas zrobić porządek w swoich pokojach, pamiętajcie o wymieceniu śmieci spod łóżek, mile widziane zdjęcia efektów waszej ciężkiej pracy.
Zachęcam do obejrzenia: Jak wspierać dzieci/młodzież w radzeniu sobie z lękiem przed koronowirusem? https://drive.google.com/open?id=10T0N62ZQX4Omf8jn3eK2o0OYIWJgLK6f