Teams – nauczanie zdalne

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Od poniedziałku, 26 października 2020 r., klasy IV-VIII przechodzą na nauczanie zdalne. W pierwszych trzech dniach (26-28 października), zajęcia zdalne będą miały charakter organizacyjny, tzn. nauczyciele i uczniowie będą łączyć się poprzez platformę Microsoft Office 365-Teams, celem sprawdzenia poprawności działania.

Harmonogram lekcji organizacyjnych podany zostanie do wiadomości w weekend, przez e-dziennik i na stronie internetowej szkoły. Warunkiem udziału ucznia w lekcjach online jest zalogowanie się do konta Microsoft Office 365-Teams.

Zgodnie z podaną wcześniej informacją, rozdane zostały w czwartek, 22 października, loginy i jednorazowe hasła dostępu do platformy Microsoft Office 365-Teams. W klasach młodszych zostały one wklejone do zeszytu korespondencji.

ZALOGOWANIE JEST OBOWIĄZKOWE DLA KLAS I-VIII.
APLIKACJĘ MOŻNA ZAINSTALOWAĆ NA DOWOLNEJ ILOŚCI URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH,
MOŻE TO BYĆ: LAPTOP, TABLET, TELEFON.
Dlatego wszyscy nauczyciele przygotowani są do prowadzenia lekcji, a dzieci do aktywnego udziału w zajęciach online.

Jak zalogować się na koncie?

WZÓR OTRZYMANEJ KARTKI:

Jan Niezgódka, jniezgodka@czestsp26.onmicrosoft.com, Student.123

Loginem jest: jniezgodka@czestsp26.onmicrosoft.com

Hasło jednorazowe do założenia konta: Student.123

Przy pierwszym logowaniu należy zmienić i ustawić własne hasło.

Możecie Państwo skorzystać z filmu instruktażowego, oto link:

Procedury pracy zdalnej SP 26 zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły i w e-dzienniku także w weekend. Plan zajęć zdalnych dla klas IV- VIII pojawi się do środy, 28 października.

UWAGA KLASY II–III

Od poniedziałku, 26 października do odwołania, zawieszamy pozwolenia samodzielnego powrotu dziecka do i ze szkoły. Obowiązuje bowiem zasada, ogłoszona przez rząd, że dzieci do 16 roku życia, w godzinach 08.00-16.00, mogą wychodzić z domu tylko pod nadzorem osób dorosłych.