Budżet Obywatelski – zadania 335 i 776

Zapraszamy do głosowania na nasze, szkolne, zgłoszone Zadania Budżetu Obywatelskiego 2020, dotyczące:
nr 335 – Remont i modernizacja toalet w Szkole Podstawowej nr 26 – zadanie dzielnicowe (Wrzosowiak),
nr 776 – Remont i doposażenie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 26 – zadanie ogólnomiejskie.

GŁOSOWANIE TRWA OD 16.11.2020 DO 25.11.2020.

Jak zagłosować?

1. W głosowaniu biorą udział mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy, którzy ukończyli 13 lat (uczniowie klas VI-VIII).
  2. Głosowanie odbywa się poprzez kartę do głosowania wypełnianą na platformie internetowej do głosowania dostępnej na stronie internetowej www.konsultacje.czestochowa.pl – przy użyciu darmowego kodu SMS.
    Przy użyciu jednego numeru telefonu mogą zagłosować 2 osoby, ponieważ na jeden numer telefonu można uzyskać 2 kody – po jednym dla każdej z 2 osób.
  3. Zachęcamy i prosimy o głosowanie i przydzielenie liczby 10 punktów dla naszego zadania.