Dni Otwarte w IX Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie IX Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Częstochowie serdecznie zapraszają na Dni Otwarte online, które rozpoczną się 20 kwietnia 2021 roku. Wydarzenie dostępne będzie na stronie internetowej szkoły http://norwid.net oraz w „norwidowskich” mediach społecznościowych.

Dni Otwarte adresowane są do uczniów VIII klasy szkoły podstawowej i ich rodziców. To okazja do poznania życia szkoły oczami uczniów i nauczycieli, uzyskania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,  wirtualnego spaceru po szkole, poznania zasad rekrutacji i nowych kierunków kształcenia obowiązujących w roku szkolnym 2021/2022 oraz zapoznania się z szeroką ofertę kół zainteresowań i organizacji działających w naszej szkole.