Pasowanie na Czytelnika.

19 lutego 2018 roku Szkolna Biblioteka zyskała „świeżo upieczonych czytelników” w postaci uczniów klas pierwszych. Uroczystość pasowania na Czytelnika przygotowała pani Magdalena Nita, pani Ewa Gluszczuk i Anna Gola-Margasińska z… Czytaj więcej »

Sukces w konkursie powiatowym!

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Olgierd Perełka z klasy VII b zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie ph. „Zjawiska fizyczne i chemiczne wokół nas”. Zadaniem uczestników tego konkursu było przedstawienie zjawisk fizycznych… Czytaj więcej »

Żywa lekcja przyrody.

W dniu 11.01.2018r w naszej szkole odbyła się żywa lekcja przyrody, w której wzięły udział klasy I-VII. Tematem zajęć było życie owadów, pajęczaków, płazów i gadów. Uczniowie przez bezpośredni kontakt… Czytaj więcej »

Kolędowanie – 2017.

Wszystkiego najlepszego!!! wyśpiewali nasi uczniowie w tradycyjnym szkolnym kolędowaniu. Potem były życzenia od dyrekcji dla całej szkolnej rodziny, a następnie wigilie w klasach. ” order_by=”pid” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Jasełka – 2017.

„Bóg rodzi się w człowieku” to tytuł jasełek, które mieliśmy przyjemność oglądać dzisiaj w naszej szkole. Młodzież przygotowana przez panią Dorotę Knap, oraz siostrę Ewę Zając dała prawdziwy popis gry… Czytaj więcej »

Mikołajkowe zabawy sportowe.

W ramach Programu „Trzymaj Formę” , w dniu 06.12.2017 roku odbyły się w naszej szkole „Mikołajkowe zabawy sportowe”. W imprezie wzięła udział cała społeczność uczniowska, począwszy od klasy I aż… Czytaj więcej »

Spartakiada na wesoło.

W dniu 04.12.2017 roku w ramach Programu „Trzymaj Formę”, uczniowie klas szóstych i siódmych wzięli aktywny udział w uroczystości odbywającej się w Szkole Podstawowej nr 7 w Częstochowie „Spartakiada na… Czytaj więcej »