Plany lekcji

Rok szkolny 2018/2019

Klasa Ia

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.  –  –  –  –
7.  –  –  –  –
8.  –  –  –  –

 

Klasa Ib

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.  –  –  –  –
7.  –  –  –  –
8.  –  –  –  –

 

Klasa II a

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.  –  –  –
7.  –  –  –  –
8.  –  –  –  –

 

Klasa IIb

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.  –  –  –  –
7.  –  –  –  –
8.  –  –  –  –

 

Klasa III

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.  –  –  –  –
7.  –  –  –  –
8.  –  –  –  –

 

Klasa IVa: 

wych. p. Kamila Salita

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.   W-f Informatyka    
2. Język polski Matematyka Język polski Język polski Historia
3. Matematyka Język polski W-f Godz. wychowawcza Język angielski
4. W-f Przyroda Religia Matematyka Matematyka
5. Plastyka Religia Język angielski Przyroda W-f
6.  Technika    Wdż (co 2 tyg)  Język angielski  Język polski
7.          Muzyka
8.          

 

Klasa IVb:  

wych. p. Katarzyna Skiba

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.      Język angielski   Religia
2.     Religia  Matematyka Plastyka
3. Język polski W-f Język polski Godz. wychowawcza Język polski
4. Matematyka Matematyka Przyroda Historia W-f
5. W-f Język polski Matematyka W-f Technika
6.  Przyroda Język polski Informatyka   Muzyka
7.  Język angielski Język angielski      
8.          

 

Klasa IVc:

wych. p. Beata Grygiel

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.     Matematyka Język polski W-f
2.     W-f W-f Wdż
3.   Matematyka Przyroda Godz. wychowawcza Matematyka
4. Przyroda Język angielski Informatyka Język angielski Technika
5. Matematyka Język polski Język polski Plastyka Muzyka
6. W-f Historia Język angielski Religia Język polski
7.  Język polski Religia      
8.          

 

Klasa Va:

wych. p. Agnieszka Urbańczyk

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.         Matematyka
2. W-f W-f Religia Muzyka Język polski
3. Język polski Język angielski Język polski Godz. wychowawcza W-f
4. Historia Język polski Matematyka Język polski Geografia 
5. Technika Matematyka W-f Matematyka Język angielski
6. Informatyka Biologia Język angielski Plastyka Religia
7.      Historia    
8.          

 

Klasa Vb:

wych. p. Michał Koziarz

 

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.   Matematyka      
2.   Język polski Historia   Język angielski
3.   Religia Język angielski Godz. wychowawcza Język polski
4. Język polski Informatyka W-f Muzyka Język polski
5. Historia Plastyka Język polski Religia Geografia
6. Matematyka Język angielski Matematyka W-f W-f
7. Biologia     Matematyka  
8. Technika        
9. W-f        

 

Klasa VIa:

wych. p. Katarzyna Gruszka

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.       Przyroda Język polski
2. W-f / Język angielski Przyroda   Wdż Język polski
3. Język angielski / W-f Język polski Informatyka / — Godz. wychowawcza Matematyka
4. Matematyka Matematyka Historia W-f Przyroda
5. Język polski Język angielski / W-f Matematyka Muzyka W-f / Język angielski
6. Historia Język polski Język polski Język polski Język angielski / W-f
7. Technika W-f / Język angielski Religia    
8. Religia  — / Informatyka  Plastyka    

 

Klasa VIb:

wych. p. Agata Dobrzańska

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.     W-f — / Informatyka Matematyka
2.     Przyroda Przyroda W-f / Język angielski
3. Przyroda Język polski Historia Godz. wychowawcza Język angielski / W-f
4. Język polski Język polski Matematyka Język polski Plastyka
5. Matematyka Matematyka Język polski Historia Język polski
6. Język angielski / W-f W-f / Język angielski  Religia Informatyka / — Język polski
7. Religia Wdż Język angielski / W-f    
8. W-f / Język angielski   Muzyka      
9. Technika        

 

Klasa VIIa:

wych. p. Małgorzata Powązka

LP. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. W-f Biologia Język angielski Matematyka Fizyka
2. Matematyka Język polski Chemia W-f Matematyka
3. Język niemiecki W-f Matematyka Godz. wychowawcza Geografia
4. Język polski Geografia Język polski Chemia Język angielski
5. Religia Język niemiecki Fizyka Język polski Język polski
6. Język angielski Muzyka W-f Historia Biologia
7. Plastyka Historia Informatyka Religia  
8.          

 

Klasa VIIb:

wych. p. Dorota Knap

LP. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. Matematyka Religia Biologia Język polski Język polski
2. Język polski Język polski Język polski Chemia Geografia
3. Historia Matematyka Matematyka Godz. wychowawcza Fizyka
4. Język angielski Język niemiecki Fizyka Język angielski W-f
5. Biologia W-f W-f Język niemiecki Chemia
6. Plastyka Geografia Historia Matematyka Język angielski
7. Informatyka Muzyka Religia W-f  
8.          

 
Klasa VIIIa:

wych. p. Magdalena Cykowska

LP. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. Język niemiecki Matematyka Matematyka W-f Historia
2. Matematyka Geografia Fizyka Język polski Fizyka
3. Język polski Biologia Język polski Godz. wychowawcza Język polski
4. W-f Język polski Język angielski Matematyka Chemia
5. Język angielski Edb Historia Chemia Wos
6. Religia W-f Religia Język niemiecki  
7. Wos Informatyka W-f Język angielski  
8.   Wdż      

 
Klasa VIIIb

wych. p. Małgorzata Lasota

LP. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. Język polski Język polski Język polski Język angielski W-f
2. Język niemiecki Matematyka Matematyka Język polski Język polski
3. Matematyka Geografia Fizyka Godz. wychowawcza Chemia
4. Religia Język angielski Język angielski Język niemiecki Historia
5. Chemia Biologia Religia Matematyka Fizyka
6. Wos Edb W-f Wos Informatyka
7. W-f W-f Wdż Historia  
8.