Sportowe wiadomości

19.03.2019 Miejskie Igrzyska Dzieci w Pływaniu Drużynowym rozgrywały się na Basenie KB ul Niepodległości frekwencja uczestników była bardzo duża startowało szkół 10 w tym klasy sportowe.Nasi uczniowie, oraz uczennice z klas 4a,4b,4c 5a 5b 6a 6b mogły sprawdzić się na dystansie indywidualnym na 50m w stylu dowolnym, grzbietowym,klasycznym  i drużynowym dziewcząt na 100m w stylu dowolnym Mimo wielkiego wysiłku i starań pokonali swój stres rywalizując z uczestnikami z innych szkół. Z klasy 6a uczeń naszej SP26 Patryk Kuroń zdobył 1 M w stylu dowolnym na 50 m.Gratulacje wszystkim zawodnikom naszej szkoły że mimo poświęcenia i rywalizacji pokazaliście że pływanie nie było dla was trudne.

20.03.2019 Miejskie Igrzyska Dzieci  LA Halowe zawody sportowe Uczniowie naszej SP 26 z klasy 7b 8b rywalizowali na Hali sportowej Sienkiewicz, Zdobywając miejsca na podium Wiktor Gołuch -biegu na 60m z czasem 7.93 uczeń z klasy 8b  III M Jakub Całuziński rzut piłką lekarską 10,40 uczeń z klasy 8b  III M Gratulacje.

27.03.2019 Drużynowe biegi przełajowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Chłopcy mieli pokonać biegając  drużynowo na 1000m, dziewczęta do pokonania bieg na 800m liczył się czas i miejsce pierwszego w biegającego do mety, mimo wielkiego wysiłku i zaangażowania  chłopcy uplasowali się na 8 pozycji na 16 szkół startujących a dziewczęta uplasowały się na 6M zdobywając dyplom drużynowy  w klasyfikacji generalnej. Gratulacje!!!

4.04.2019 Indywidualne Zawody  Lekkoatletyczne Zawody Lekkoatletyczne rozgrywały się na Stadionie Sportowym CKS Budowlani Najlepsi zawodnicy i zawodnicza naszej SP26  zdobyli miejsca na podium Wiktor Gołuch kl VIII b w biegu na 100 m I M, Ewelina Górka kl VIII b w chodzie sportowym na 1000m III M, Igor Zębik kl V b rzut piłeczką palantową  III M