Sportowe wiadomości

19 marca 2019 Miejskie Igrzyska Dzieci w Pływaniu Drużynowym – Basen KB, Al. Niepodległości.

Frekwencja uczestników była bardzo duża. Startowało 10 szkół, w tym klasy sportowe. Nasi uczniowie oraz uczennice z klas 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a i 6b mogły sprawdzić się na dystansie indywidualnym na 50m w stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i drużynowym dziewcząt – 100m w stylu dowolnym. Dzięki wielkiemu wysiłkowi i staraniom pokonali swój stres rywalizując z uczestnikami z innych szkół. Z klasy 6a uczeń naszej szkoły Patryk Kuroń zdobył I miejsce w stylu dowolnym na 50m. Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

20 marca 2019 Miejskie Igrzyska Dzieci LA Halowe zawody sportowe – hala sportowa „Sienkiewicz”.

Uczniowie naszej szkoły z klasy 7b i 8b zdobyli miejsca na podium. Wiktor Gołuch w biegu na 60m z czasem 7,93min – klasa 8b – III miejsce, Jakub Całuziński – rzut piłką lekarską 10,40m – klasa 8b – III miejsce. Gratulujemy.

27 marca 2019 Drużynowe Biegi Przełajowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży.

Chłopcy mieli pokonać dystans 1000m biegając drużynowo, dziewczęta – 800m. Liczył się czas i miejsce pierwszego wbiegającego do mety. Mimo wielkiego wysiłku i zaangażowania chłopcy uplasowali się na VIII pozycji na 16 szkół startujących, a dziewczęta – na VI miejscu, zdobywając dyplom drużynowy  w klasyfikacji generalnej. Gratulacje!!!

4 kwietnia 2019 Indywidualne Zawody  Lekkoatletyczne – Stadion Sportowy CKS Budowlani.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły zdobyli miejsca na podium: Wiktor Gołuch kl. 8b w biegu na 100m – I miejsceEwelina Górka kl. 8b w chodzie sportowym na 1000m – III miejsceIgor Zębik kl. 5b w rzucie piłeczką palantową – III miejsce. Serdecznie gratulujemy.